piątek, 22 maja 2015

Zrób to sam - organizer do kabli

Jeśli macie za dużo kabli plątających się pod nogami i zastanawiacie się co zrobić aby przestały być uciążliwe. Warto zastanowić się jak zrobić wśród nich porządek stosując rzeczy codziennego użytku. W tym tygodniu przedstawimy kilka prostych i szybkich sposobów na organizery kabli.Czasem wystarczy troszkę inspiracji aby zrobić coś z niczego! Tak to jest w przypadku kabli plątających się pod nogami. Łatwo można zrobić z nimi porządek. Oczywiście zachęcamy do zastosowania profesjonalnych artykułów, jednak jeśli za wszelką cenę chcecie zaoszczędzić lub chcecie mieć satysfakcję z własnych pomysłów proponujemy wam proste organizery z pudełek. 

Takie organizery doskonale sprawdzają się np. w mieszkaniach studenckich. Są proste w wykonaniu, estetyczne i co najważniejsze spełniają swoje zadanie - porządkują kable ;)  Do stworzenia organizera takiego jak na zdjęciu powyżej potrzebne nam będzie pudełko, kawałek kartonu i papier dekoracyjny. Z kartonu tworzymy przekładki do pudełka, a następnie wszystko oklejamy papierem. Czas potrzebny na wykonanie to około 15/20 minut.

Kolejnym typem organizerów jakie możemy sami wykonać jest organizer z dziurkami na przewody. Do wykonania potrzebne jest pudełko,  w którym wycinamy kilka dziurek. 


Obydwa typy organizerów na pewno  pomogą nam w walce z kablami. A jeśli będziecie potrzebować jeszcze lepszych sposobów na ukrycie i uporządkowanie kabli i przewodów zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.porzadekwkablach.pl

Źródło: www.wojtap.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza