piątek, 29 maja 2015

Potęga oplotów - czyli kiedy i jak je stosować!

Oploty są coraz to tańsze, ale wiele osób nie wie jak je stosować i co one dają. Dlatego dziś zastanowimy się po co je używać i jak stosować!


Unikalną zaletą oplotów jest to, że to my decydujemy jaki typ oplotu chcemy zastosować w jakim kablu. Wiele typów oplotów można ciąć zwykłymi nożyczkami. Dzięki specjalnemu splotowi ucięty koniec nie rozplata się. Niektóre oploty są także odporne na bardzo wysokie temperatury.
Oploty metalowe itp. są bardzo wytrzymałe dlatego nadają się do stosowania np. w motoryzacji. Możemy nimi zabezpieczyć przewody hamulcowe, paliwowe oraz elektryczne. Nic tak dobrze nie chroni przed przetarciami, przecięciem lub zgnieceniem kabli lub rurek jak oplot stalowy.
Oploty szczególnie warto zastosować w miejscach gdzie chcemy zmienić wygląd kabla. Kolorowe, często we wzroki są doskonałą ozdobą np. lamp. Dzięki nim nawet proste aranżacje nabierają zupełnie nowego stylu. Popatrzmy na przykłady:


Jeśli chcecie zastosować  oploty i w własnych mieszkaniach, samochodach, motocyklach to zapraszamy do naszego wszystko mającego sklepu internetowego www.porzadekwkablach.pl

Źródło: www.wojtap.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza