czwartek, 30 kwietnia 2015

Z cyklu znalezione w sieci! Czyli co zrobić z kablami :)

Dziś przeglądając internet znaleźliśmy ogrom bardzo ciekawych pomysłów dotyczących zastosowania przewodów i rzeczy które z nich można zrobić. Dlatego dziś przedstawiamy Wam to co zwróciło nasza największą uwagę Pierwszy pomysł - kable na widoku? Nic strasznego można przypiąć kilka kwiatuszków i już wygląda atrakcyjnie ;)

 

Dlaczego nie ozdobić kabli listkami? Każdy pomysł jest dobry jeśli spełnia swoje zadanie.

 

Mini słupy wysokiego napięcia podtrzymujące kabel słuchawkowy :D Czyż nie wygląda niesamowicie. Czasem względy praktyczne schodzą na drugi plan ;pLamka z tuby? Niby nic takiego a wygląda bardzo atrakcyjnie.


Kolorowe kable i oploty doskonałe aby rozweselić smutne wnętrza. Plusy to możliwość wyboru takiego koloru jaki się chce.


Jeśli się zdecydujemy na kolorowe oploty możemy jeszcze pomyśleć o warkoczu. 3 kolory oplotów wyglądają niesamowicie. Proste i pomysłowe, a dodatkowo tanie w wykonaniu.

 

Czasem jeden supełek dodaje stylu :D Jak najbardziej jesteśmy na "tak" dla takich pomysłów.

 

Kolejny pomysł - kolorowy kabelek z sprężynką.

 

Kuleczki drewniane przeplatane przewodem! Na pewno wygląda niebanalnie ale lepiej trzymać z dala od domowych zwierzaków bo mogą być doskonałym gryzakiem ;p 

Wszystkie powyżej pokazane sposoby są dowodem na to, że z półproduktów przy odrobinie wyobraźni i kreatywności możemy stworzyć prawdziwe "dzieła sztuki". Jeśli chcecie poeksperymentować w domu ze swoimi kablami zapraszamy do naszego sklepu www.porzadekwkablach.pl. Na pewno znajdziecie tam coś dla siebie ;)

Źródło: www.wojtap.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza