piątek, 17 kwietnia 2015

Zrób to sam - pomysły na lampy !

Dziś zastanowimy się jak niewielkim kosztem i własnoręcznie stworzyć ciekawą lampę do naszego mieszkania.


Lamp na rynku jest wiele, ale czasem bywa tak, że chcemy mieć coś unikalnego, a dodatkowo czerpać radość ze zrobienia czegoś samemu. Wtedy warto pomyśleć o własnoręcznie wykonanych lampach, które pięknie wyglądają i zadziwią ludzi którzy nas odwiedzą. 

Jednym z pomysłów jest wykonanie lampy z betonu! Taki surowy detal nadaje się doskonale do nowoczesnych wnętrz. Koszt zrobienia takiego dodatku nie jest duży i powinien zamknąć się w kilkudziesięciu złotych w zależności od zastosowanych materiałów. Sami popatrzcie na poniższe zdjęcia - czy nie wygląda to niesamowicie?

Kolejnym efektownym i łatwym w wykonaniu pomysłem jest wykonanie lampy ze szklanej butelki. Najtrudniejsza czynność to odcięcie dna butelki. Polecamy metodę na sznurek ( tą czynność ze względów bezpieczeństwa warto zlecić jakiemuś majsterkowiczowi ;p )


Na poniższych zdjęciu zobaczmy jak wygląda gotowa lampa z butelki. Szczególnie polecamy do restauracji i pubów.
 

Jeszcze jednym pomysłem jaki chcemy wam przedstawić jest umieszczenie małego klosza lampy w pokrowcu z włóczki. Możemy do tego celu użyć starego swetra lub zimowej czapki. Robi wrażenie?

 

Do każdej z lamp możecie zastosować przewody, oploty oraz inne produkty dostępne w sklepie www.porzadekwkablach.pl .


  Źródło: www.wojtap.plBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza